28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Chronicles of Riddick



Írd ide hozzászólásod:

mucius
mucius [10106]
én tudom mi a te problémád, flashgetnél nem x-elted be hogy kapcsolódás ftp-hez, és ezután nem írtad be a usernevet és jelszót
(jobbklik, minden letölt, kis ablak bejön, ahol beállítod hova töltsed, na ennél a kisablaknál baloldalt középtájékon X-eld be a dolgot és írd be az accot)

egyébként smsweb sáxx

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

riddick21
riddick21 [2647]
Mivel Te gondolom ismersz talán valakit, akinek esetleg van olyan ismerőse, aki innen szedte le, ezért talán segíteni is tudsz nekem. Én minden letöltésemhez Flashgetet használok, és most is ezzel próbálkoztam. Mindet letölt: nem jött össze. Egyenként behúzkodom a Flashget-be: nem jött össze. Pedig regisztráltam magam, meg minden. Szóval adhatnál vmi tippet, hogy ne b****on szét az ideg...

"Jeti, add ide a bőröd!"

ati2002
ati2002 [5661]
innen pl

---

riddick21
riddick21 [2647]
Kellene egy oldalcím, ahonnan letölthetem. Lesz olyan bátor valaki?

"Jeti, add ide a bőröd!"

Vissza

Fórumszabályzat