(jobbklik, minden letölt, kis ablak bejön, ahol beállítod hova töltsed, na ennél a kisablaknál baloldalt középtájékon X-eld be a dolgot és írd be az accot)
egyébként smsweb sáxx

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
Fórum » Beszélgetés a játékokról
(jobbklik, minden letölt, kis ablak bejön, ahol beállítod hova töltsed, na ennél a kisablaknál baloldalt középtájékon X-eld be a dolgot és írd be az accot)

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
, ezért talán segíteni is tudsz nekem. Én minden letöltésemhez Flashgetet használok, és most is ezzel próbálkoztam. Mindet letölt: nem jött össze. Egyenként behúzkodom a Flashget-be: nem jött össze. Pedig regisztráltam magam, meg minden. Szóval adhatnál vmi tippet, hogy ne b****on szét az ideg
..."Jeti, add ide a bőröd!"



"Jeti, add ide a bőröd!"