amugy hulye vagy. mr garrison utan timmy a leglolabb. a gagyi az te vagy, de mar fajalmasan. ~~~~~~~~~~~
hhhhh
Fórum » Filmek - mozi, TV, DVD
hhhhh

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.
Tweek 4eva 
"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "

Csak a müveletlen emberek olvasnak bölcs idézeteket