28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

zs0lt1kA^
zs0lt1kA^ [1340]
THIMMIIIIIIIIIII :>

amugy hulye vagy. mr garrison utan timmy a leglolabb. a gagyi az te vagy, de mar fajalmasan. ~~~~~~~~~~~

hhhhh

Porker
Porker [8000]
Szerintem a leggagyibb szereplő, aki 1általán nem kéne a sorozatba, az Timmy...

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Lazarus-omin
Lazarus-omin [2595]
Van újra Hacklife!! YAY!!!

SP 4eva Tweek 4eva

"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "

Lizardman
Lizardman [15]
sziasztok létszi adjatok egy angol south park oldalt ahol fenn van 5-8-as széeriáig az összes . na csak azért külföldit kérek mert az sp.hacklife.hu megszünt mer nekem sose jön be egy 2 hete kb

Csak a müveletlen emberek olvasnak bölcs idézeteket

Vissza

Fórumszabályzat