28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Chronicles of Riddick



Írd ide hozzászólásod:

padavan
padavan [21647]
Remélhetőleg a Hoodloom - vagy hogy kell írni - mappából az egész sytem file-t kicserélted a játékban levőre, úgy ahogy van és úgy, ahogy az NFO-ban írják.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

[ToMz]
[ToMz] [622]
mindegyikből a legújabbat asználom nem az a baj,ez vmi más természetű hiba lessz sajnos
SiLo
SiLo [605]
Hát, ha nem a 3.47es daemon van (vagy netán alcohol) töltsd le azt.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

[ToMz]
[ToMz] [622]
csak azért mert nekem inicializálási hibát ír ki
SiLo
SiLo [605]
Mountolva simán megy.
3.47es Daemon.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

[ToMz]
[ToMz] [622]
srácok ez game működik valakinél be mountolva vagy ki kell írni mindenképp?

Vissza

Fórumszabályzat