A gamma nálam nem tett mély benyomást. Felpakoltam, lejutottam valami aknába, ahol legyaktam két őrt, aztán uninstall. Majd valamikor biztos előveszem...
Ellenben a film ultrakira volt!
Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
?