28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

Eric
Eric [20761]
Valamit félreértesz sztem.
Itt nem a netes társadalom megneveléséről van szó. Mindenkinek a "magánügye", hogy mit és honnan tölt le. Csupán arról lenne szó, hogy a warez dolgok publikálása, serialok közzététele, stb. ne ezen fórum keretében történjen(fórumszabályzat, FAQ).

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Lyobag
Lyobag [6266]
Magic, szal törlöd őket? de azért ugye te is töltesz le róluk? sőt, így nem csökkentik a sávszélességet a Fórumosok, gyorsabban tucc tölteni...
MagicMoment
MagicMoment [17778]
csendesen jegyzem meg,h mindenféle warez oldalak emlegetését azonnal törlöm,valamint az azokra reagálókét is.
szóval,ha valakinek hiányzik némely levele,akkor mostmár tudja,h miért nincs meg.

Vissza

Fórumszabályzat