Itt nem a netes társadalom megneveléséről van szó. Mindenkinek a "magánügye", hogy mit és honnan tölt le. Csupán arról lenne szó, hogy a warez dolgok publikálása, serialok közzététele, stb. ne ezen fórum keretében történjen(fórumszabályzat, FAQ).
"Dilisek ezek a rómaiak...!"