28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

TheHolyOne
TheHolyOne [1744]
A Szent az én vagyok
Lyobag
Lyobag [6266]
akkor te megnézed őket? vagy egy romlatlan Szent vagy, aki nem csinál semmi rosszat a Földön, csak a jog, az erény és az igazság nevében törölgetsz hozzászólásokat a fórumon?
Eric
Eric [20761]
Nem nézi meg, mert mielőtt még meglátná én törlöm gyorsan!

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Lyobag
Lyobag [6266]
na akkor alakítom a kérdésemet: azért megnézed a fórumon talált warezoldalakat?
MagicMoment
MagicMoment [17778]
van felül 4 fülecske:
Bejelentkezés,Regisztráció,Friss témák, FAQ.
A FAQ-ban van egy ilyen rész:
Fórumunk főbb szabályai :
Tilos az illegális tevékenységek hirdetése, illetve ezzel kapcsolatos levelek postázása (különös tekintettel a kalóz szoftverekre vonatkozóan)

azt hiszem ez a pontja a FAQ-nak,mindenki számára tökéletesen érthető.
Lyobag
Lyobag [6266]
Magic, szal törlöd őket? de azért ugye te is töltesz le róluk? sőt, így nem csökkentik a sávszélességet a Fórumosok, gyorsabban tucc tölteni...
MagicMoment
MagicMoment [17778]
csendesen jegyzem meg,h mindenféle warez oldalak emlegetését azonnal törlöm,valamint az azokra reagálókét is.
szóval,ha valakinek hiányzik némely levele,akkor mostmár tudja,h miért nincs meg.

Vissza

Fórumszabályzat