Jaaaaaaaahhh... a Filkolinszról beszélsz?
Hát azzal aztán elbántak
Felnyomták neki a rész végén az Oscart. XDDD ÉS ember, de azt is vedd figyelembe, amit a sorozat végén mondott Stan.
Neki van igaza!!
Amúgy az Alvilág Urai rulzak
minden részben!
"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "
