Kolin: Bocsi, hogy nem reagáltam leveledre korábban, de nem igazán volt rá időm. A digitális fényképezőgép cikksorozatot csak mostanában kezdtük el, így igazából még nincs annyira átfogó képem az egyes gépekről. Abban viszont biztos vagyok, hogy fontos, hogy legyen 2, de inkább 3-szoros optikai zoomja egy gépnek, gyorsan tömörítsen és lehetőleg azért legalább 2 Mpixel legyen. Az 1,5 Mpixel is elég általában, de ha magamnak gépet vennék, 2-3 Mpixel körül keresgélnék.
Márkában Canon, Nikon, Olympus, esetleg FujiFilm gépek között néznék körül (tudva, hogy a Sanyo gépei jelen pillanatban nem megfelelőek a számomra, mivel a most tesztelt darab sajnos elég sokba kerül
