28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Postal 2: Share the Pain (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

Forrest
Forrest [1]
Sziasztok!

Szükségem van a segítségetekre! Már az elején elakadtam. Kedd van, és már csak a templomban kéne meggyónni bűneim, de sehogyse tudom... Mindent kipróbáltam, ami eszembe jutott, de nem ment. Leguggoltam itt-ott, vártam, tettem, semmi. Egyszer még egy papot is fölcsaltam, de akárhányszor eléálltam, elküldött a fenébe. Aztán elindult az ajtó felé. Mondom, ha elmész, lelőlek. Elment (volna...). Ötlet?

Vissza

Fórumszabályzat