28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

RPM Tuning



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
Ha NFSU2 meghalna akkor igen bár most is befejezem, de akkor olvasgasd te az iq nuku leveleit...
padavan
padavan [21647]
Befejeznéd az ámokfutásodat?

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
Miért te hülyegyerek akkor ha nem jelenik meg akkor szar játék???? Olvasd már el miket írsz te kotonszökevény!!!!
NFSU2
NFSU2 [627]
Kösz Quincy Tod!
Nagyon jó játék lenne ha végre megjelenne már!!

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

Vissza

Fórumszabályzat