28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground



Írd ide hozzászólásod:

nagy arc
nagy arc [553]
attól függ, hogy melyik játékmódban.
sztem dragben a skyline a nyerő, de mondjuk driftben az rx-7et vagy a miata mx-5öt választanám.
A többi módban döntsd el, hogy mit szeretnél: könnyebb irányítás vagy nagyobb sebesség; és eszerint válaszd ki.

"Szégyen a futás, de dögöljön meg aki kerget!"

Yaho0
Yaho0 [1644]
Azt szeretném megkérdezni, hogy a játékban melyik a legjobb autó? Nekem Nissan 240 SX-em van, és vki azt mondta az a legjobb, és ne cseréljem le. Mit gondoltok?

Vissza

Fórumszabályzat