sztem dragben a skyline a nyerő, de mondjuk driftben az rx-7et vagy a miata mx-5öt választanám.
A többi módban döntsd el, hogy mit szeretnél: könnyebb irányítás vagy nagyobb sebesség; és eszerint válaszd ki.

"Szégyen a futás, de dögöljön meg aki kerget!"
