28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

DRIV3R még márciusban (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
Már miért lenne szar a konzol? Ha lenne hozzá egér meg billentyűzet és elférne az íróasztalomon tévével együtt, akkor már rég vettem volna egyet. Játszottál már konzollal egyáltalán? Tudod te, milyen fasza egy Tekken vagy DoA? Nemhinném, mert akkor nem mondanád ezt. És a konzolosoknak nem kell félniük, hogy menni fog e az új game a gépükön. A textúrák rosszabb minőségűek, és/vagy kevesebb poligonból áll egy két dolog. Ezt viszont úgysem veszed észre. Amugy meg ne az átiratokat hasonlítgasd, van egy raklapnyi csak konzolos játék, amik nem véletlenül "only console"-osak. Pl.: a már említett tekkennel megnézném, hogy tudsz kombózni billentyűzeten. A gamepad meg mi a fasznak? Konzolos játékkal konzolon játsz.
reménytelen?
reménytelen? [482]
Én azt mondom:
Egy játék csak akkor szar, ha PC-n szar!
(A konzol egy szar.)

Ne kövesd el a szüleid hibáját! Használj óvszert!

padavan
padavan [21647]
Jaja, a konzolosok is úgy várták, mint a messiást, aztán mekkora anyázás lett a vége...

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
Azért ne száljatok el tőle, mert ha aztán meg nem fog tetszeni nagyobb lesz a csalódás. És amúgy ti megveszitek, hogy enyire számoljátok a napokat?

Vissza

Fórumszabályzat