Ó azok a régi szép idők jutnak eszembe, amikor egy csávó régen mindig hozott konzolokat a könyvtárunkba és 200 péz volt egy óra game. volt egy csomó game tekken 1-2-3, meg amit akartál. Volt ott még resident evil 1 meg egy fasza nindzsás game, meg az az idióta rókás első része meg minden. A falu apraja-nagyja oda járt, asszem hétfőn és szerdán jött és mindenki nyomta a gameket, és együtt akasztottuk ki a tekkeneket meg a resident evilt. És akkor mindenki együtt örült
a végén már mi szereltük össze a dolgokat meg minden nagy haverunk volt a csávó. Aztán egy nap elment és nem láttuk többé.
Mindig fasza Mercivel jött könnyű volt felismerni a kocsiját
tudta hogy szerezzen sok manit. Biztos a bahamákra ment, bár annyit azért nem vertünk el nála