28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Unreal Tournament 2006



Írd ide hozzászólásod:

ZSUGA
ZSUGA [1822]
Ezt is megértük, ki hitte volna. Így húsvét hétfőn megérkeztek az első kézzelfogható infók az Unreal Tournament 206-ról. Ja nem, az a Peugeot, az UT az most 2006 lesz. Na szóval, hogy miben lesz más, jobb, vagy több az UT 2006 mint elődjei, azt teljes mértékben itt olvashatjátok, azonban annyit kiemelnék a tömegből, hogy pár újítás egyértelműen arra ad bizonyítékot, hogy a fejlesztők igyekeznek egy kicsit rágyúrni az AI, illetve a taktikai részre. Hisz itt van kapásból ez a Conquest játékmód, egyszerre nyolc csapattal, három Onslaught pályát felölelő küzdőtereken. Nyami.


http://www.beyondunreal.com/daedalus/singlepost.php?id=7983


http://games.tiscali.cz/

Vissza

Fórumszabályzat