Ha hallgattál volna... Miért lenne nulla multiban? Alátámasztanád ezen feltevésedet? És légyszives mondd már el, hogy vajh egy sablonos forgatókönyvből miért lehetetlenség élvezetes játékot/játékmenetet varázsolni. Thx.
Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
