28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Quake IV infók (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

padavan
padavan [21647]
"Multiban nulla lesz, singleben meg ot percet ha megnezek."

Ha hallgattál volna... Miért lenne nulla multiban? Alátámasztanád ezen feltevésedet? És légyszives mondd már el, hogy vajh egy sablonos forgatókönyvből miért lehetetlenség élvezetes játékot/játékmenetet varázsolni. Thx.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

H0PE
H0PE [51]
"a stroggok a vilag leigazoi, magukba olvasztaj az enemy-t..." blablabla...

Uristen, nem hiszem el hogy egy normalis "forgatokonyvet" nem kepesek irni ezek a szerencsetlen barom amerikaiak! Nem eleg hogy a filmjeik szarok meg a legjobb {engine-e} gamet is elkell rontani?

Multiban nulla lesz, singleben meg ot percet ha megnezek.
WOW + GuildWars rulez azt kesz. Elegem van a sok gagyi jatekbol, bar biztos tul oreg vagyok mar ehhez.

H0PE

Vissza

Fórumszabályzat