28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

X-Box



Írd ide hozzászólásod:

Reapest
Reapest [3313]
Negatív jelzőkkel nem illettél, csak mélységesen hülye fasznak néztél.
Jobban össze tudod foglalni a gondolataid? Nem hiszem, hogy terjengősen írtam volna, azért is kérdeztél vissza nem? Vagy talán a felfogásoddal van valami baj? Mellesleg ezek a jól összefoglalt gondolatok:
"????????????????????????????????"
"Azt ne mondja senki hogy minden játék"
"Körül kell nézni a játékpiacon."
No meg ez a két lévél. Hogyan született? Összefoglaltad a gondolataidat, leírtad, feladtad, aztán rájöttél, hogy mégis kihagytál valamit?

Ez a 3X-os sebesség csak egy becslés azok alapján, amit eddig láttam. Más konzolokon is ez van. Itt a PSX, ami 33,nemtudommennyi MHz-es és volt rajta FF7, ami a 100 MHz-es gépeken futott jól (igaz, hogy PC-n szebb is volt, viszont ezt nagyjából) ellensúlyozza a több grafikus és sima memória. Aztán itt a PS2, ami kb. 300 MHz-es és...na, a GT3-at azért te is láttad! Most hol van ehhez képest a PC, amin ma az átlag a 900 MHz?
Aztán ott a szintén elég lassú prockóval felruházott DC és az a játék élmény a Shenmue-ból, amit még a mai napig nem bírtam megemészteni.

De te tulajdonképpen most az X-Box ellen vagy ellenem vagy, mert az összeszedett soraidból ez nem derül ki? Csak ez az eszelős pitizseniskedés, amit most még találóbbnak vélek. Beszélgetünk baszki, nem szakelőadást tartunk! Én csak megközelítőleg mondok számadatokat te meg jössz ezzel a "ha jól tévedek 733-as P3...Amúgy az AMD-nek most az 1900+ XP, az Intelnek meg ha jól emlékszem a 2 GHz-es P4 a csúcsmodellje."
Már elnézést, de tényleg szedjed össze a gondolataidat és döntsed el mit akarsz ÜZENNI, ne csak locsogj itt. Téma részemről lezárva, nem akarlak tovább sértegetni, ha meg továbbra is ilyen provokatív stílusban fogsz írni, nem leszek hajlandó válaszolni.
Ennyi.

Vissza

Fórumszabályzat