Hmmmmm. Nagyon ideges lennék, ha a hálókártyával lenne gond, ugyanis egy alaplapra integrált típusról van szó... Amúgy ami furcsa, hogy nemrég mintha a PC.GAMES letöltéseiről is azt írta volna valaki, hogy CRC hibák vannak, az pedig egy egészen más szerveren van. Vagy az InterWarenél lévő szerverekben általánosnak kéne lennie a hálókártya elromlásának?
Mindenesetre utánanézünk a dolognak, tudom, milyen kellemetlen, amikor sok-sok óra letöltés eredménye hibás file...
Tényleg, esetleg volt valaki, aki a Stormregion szerveréről (a lent megadott URL) töltött le, és hibás volt? Csak mert az is egy külön szerver.