Így sem fog menni neki, mert a rendszermemóriába be van töltve egy olyan program (Antivirus, Cd-író, vagy bármilyen, korábban CD-ről induló, működő program), amelynek erre az ini filera ugyanúgy szüksége van! Ugyanis, amikor feltelepítesz egy programot néhány Windows rendszer file felülíródik, köztük ez is, tehát ha töröl(het)néd, akkor a rendszernek is annyi.
Tanulság: használj UnInstall 5.0 programot, mely egy program telepítését figyeli, elraktározza annak minden információját, s amikor letelepíted akkor a korrábi (rendszer) filementéseket rearchiválja - > semmiféle gond nem lesz.
A jelenlegi problémád miatt nem szükséges újratelepíteni a Windowst, és felejtsd el az ini file törlését is.
Helyette szerezd be az UnInstall 5.1-t innen:
http://www.origo.hu/szoftverbazis/seged/rendszer/indexabcfull.html
Aztán tedd fel ezt a programot is: RegCleaner 2.1
http://www.origo.hu/szoftverbazis/seged/rendszer/indexabcfull.html
A RegCleaner programot indítsd el, (ami úgy néz ki, mintha az Intézőben mozognál) keresd meg a Max Paynhez tartozó bejegyzést és töröld.
Ezután az UnInstall program futása mellett más telepítési útvonalat megadva tedd fel a MaxPayne-t.
Ennyi.
Na, csáo!
i2k = IMYke2000 - @ - 2001
i2k = IMYke2000 - @ - 2002