Először jött hatalmas igéretekkel a mnemonic, majd befuccsolt, mindenki gameronlinehoz, mint a patkány a súllyedő hajóról, hatalmas igéretek, agyon reklámozzák mindenhol magukat (elég etikátlanul), utána meg elegük lesz belőle és tovább még egy lapot elb*szni? ha a gamekapocsot megölitek én bizisten kiherélem mindet!
Istenem, elegük lett az igérgetésből, mondják inkább azt, hogy nincs kedvük ingyen csinálni...
ott a playware, 1-2 srác csinálja töretlen erővel, évek óta egy panasz nem volt nekik és sehol egy reklám rajta, vagy a pcdome, itt van ugyan reklám, de normális tartalom kevésbé, mégis csinálják vagy 8 éve, vagy mióta, de a gamekapocs sem mai gyerek, pár cikkük hatalmas, a többi átlagos, de jó, bár jó pár ötletet ellopnak néha...
Összefoglalva: hagyjátok már abba, csak gyilkoljátok az online lapokat...(remélem eljut hozzájuk!)
no problem
