28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

PS2: The Third Place



Írd ide hozzászólásod:

The Hedgehog
The Hedgehog [623]
Na figyu! ha gondja van valakinek a konzolokkal akkor nekem nyomja, mert én mind a két tábort erősítem és én mondom nagyon megfér a háztartásban a két platform!

Ha nincs túl sok időm és csak játszani akarok akkor ott a PS2, ha pedig levelet akarok írni, netezni akarok vagy az oldalamat szerkesztem akkor ott a PC!

Senki ne gondolja, hogy csak úgy bementem a boltba és vettem egy PS2-t. Már a megjelenés előtt spórolgatni kezdtem és vártam, hogy mikor megy le valamelyik közeli országban az ára és hála az égnek a németeknél meg is történt ez!

Szóval felesleges itt az anyázás meg a morgolódás, hiszen a két téma igen is megfér egymás mellett csak ezt sokan nem tudják elviselni!

Ámen!

.::: www.fifahungary.com :::. "Csak a Puffin adhat erőt és minden lebíró akaratot!"

Vissza

Fórumszabályzat