Ha nincs túl sok időm és csak játszani akarok akkor ott a PS2, ha pedig levelet akarok írni, netezni akarok vagy az oldalamat szerkesztem akkor ott a PC!
Senki ne gondolja, hogy csak úgy bementem a boltba és vettem egy PS2-t. Már a megjelenés előtt spórolgatni kezdtem és vártam, hogy mikor megy le valamelyik közeli országban az ára és hála az égnek a németeknél meg is történt ez!
Szóval felesleges itt az anyázás meg a morgolódás, hiszen a két téma igen is megfér egymás mellett csak ezt sokan nem tudják elviselni!
Ámen!
.::: www.fifahungary.com :::. "Csak a Puffin adhat erőt és minden lebíró akaratot!"
