28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Töltöm a Windows Longhornt!



Írd ide hozzászólásod:

NNoBoDy
NNoBoDy [5]
Nem tudjatok,hol lehet leszedni a vista skinjet xpre???
AZZAL A ROHADT SIDEBAR NELKUL!!!
Az aero glass erdekel.
Kiprobalnam az atlatszosagot,meg a fekete startbart
Koszonok minden segitseget!!!!

Kissarany

Vissza

Fórumszabályzat