Valahol, egy messzi-messzi galaxisban él egy boldog Jedi, kinek 5 gigaherzes gépén, nem winfos, nem linux, még csak nem is alma fut, hanem egy más operációs rendszer, amiben nincs integrált, 3 percenkénti hibaüzenetet kidobó program, amit lehet valamire használni.
Egy biztos Billy Gates "távozása" megváltás lesz az elektronikai világ számára. (ez csak egy vélemény)
ps.: én is "leszedtem a hosszúszarvat" két helyről is, és mind a kettő windows server 2003