28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Windows Vista lesz a "Longhorn" hivatalos neve



Írd ide hozzászólásod:

Toki
Toki [5086]
És a hackerek két nap alatt feltörik és utána akár ingyen is hozzájuthatsz majd.
vortób
vortób [12314]
60k lesz kb.

,,Happiness is only real when shared."

bubu005
bubu005 [922]
na erre igen kíváncsi leszek, hogy megint mit alkotnak. Teljesen mindegy, még ha igazuk is lesz, akkor is ott az xp a gépen, az meg tökéletesen megfelel a célnak. Meg hát nagyon drága lesz ennek az ára, egy 20k biztos meglesz, ha nem több.

"A siker egyszerűen csak szerencse kérdése. Kérdezz meg egy sikertelent!"

Vissza

Fórumszabályzat