28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
nincs dumám elrontani egy tök jó bulit. demokrácia van, azt csinálnak amit akarnak. én nem fogok beleszólni egy iylen bensőséges körben, hogy aztán kiutáljanak a legjobb haverjaim na ebe rossz belegondolni... és itt mondogatják sokan, hogy miért nem velem csinálták... nos, ha az én ízlésemnek megfeleltek volna biztos kapok egy két csokit tőlük, mert aztá smacihadjáratba kezdtek, egyik a padon az ölembe ült velem szemben, de mondtam neki hogy kösz nem. hihetetlen vagy nem de igy volt. aki nekem tetszik (ott tetszett) az normális csaj volt, a részeg állatokat meg ellökte magától. de engem közel engedett magához
padavan
padavan [21647]
Ja, ha nincs dumád, úgy nehéz. És a manusok? Mekkora gáz már, hogy azt nézik, két csaj smacizik, ahelyett, hogy ők tették volna ezt velük...(bár, mint gyakorló lányos apa, kissé kirázott a hideg ettől a gondolattol is... )

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
nem is ismertem őket lol... egyetlen egy együtt töltött nap után rögtön én a nagy ember odamentem volna és a 60 gyerek közül ÉN egyedül leugattam volna őket hogy mégis mit csinálnak. aham.
padavan
padavan [21647]
Biztosan azonnal el kell kezdeni bazmegolni... Nem, öregem, csak ilyenkor nem kell ott állni s rihegni-röhögni, mint egy buzibárban. Én a helyedben biztos hogy full lesavaztam volna mind a két kiscsajt.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
nem bazmeg, de mondom én csak odamentem azt néztem, haverokkal, barátokkal a hangulat isteni volt, mégis mit kellett volna tennem, odamenni, felpofozni őket és azt mondani: húzzatok haza a szobátokba,m szobafogság 5 hétre, mégis mit képzeltek? himnuszt fújjátok vagy még 5 hét!
padavan
padavan [21647]
Két hsz-ra reagálok:

Rasta: "keményen meg fogom nevelni, ha lány lesz bizony bele fogok szólni, hogy milyen barátja legyen ésha fiú akkor meg a haverjait fogja megválogatni. de a tiszteletet már az elején bele kell nevelni a gyerekbe, és azt, hogy ne merjen ellenkezni."

Ez nálam pontosan így van, hasonlóak az elképzeléseink, és eddig sikerült azt is bizonyítanom, hogy ez akár egyetlen pofon nélkül is megvalósítható. Persze aláírom, hogy az igazi gondok, a nevelés valódi kihívása majd az iskolával köszönt be, amikor a lányomat rengeteg befolyás éri a sok kis retardált, elbaszott, hülyegyerektől. Persze, ha okos lesz, alapból hányni fog a sok majomtól, és megtalálja a normális társait.

Kain: Nálam a 13-16 tökmindegy, elhiheted. És az, hogy maguktól csinálják... Szerinted ez enyhítő körülmény? És remek, hogy egyetemi bulikra hivatkozol, megannak a példaképek, de egyébként ha sok hülye csinál hülyeséget, akkor már be kell állni a sorba?

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Vissza

Fórumszabályzat