28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

RTS vs. Körökre osztott stratégia



Írd ide hozzászólásod:

Dead Heart
Dead Heart [439]
A Commandos inkább taktikai játék szerintem, de nagyon jó. Szerintem baromi unalmas a sok gagyi RTS. Semmi sem változik, max a grafika.
Én unom őket nagyon.

"A meggyőződések veszélyesebb ellenségei az igazságnak, mint a hazugságok."

Vissza

Fórumszabályzat