28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik városunk legyen Európa kultúrális fővárosa?



Írd ide hozzászólásod:

Colussus
Colussus [2010]
Akkor örülök, mindenesetre a topik elején volt egy írás bemásolva a városok terveiről, és abban ez benne volt, akkor nincs baj, biztos ti fogtok nyerni.

...non mollare mai...

Dile
Dile [5900]
Én átnézegettem most több írást, a googleön is rákerestem, de egy helyen sem szerepel kisebbségkutató központ mint pályázati terv. Ennyit erről...

Mellesleg a belvárosban épül 12 000 négyzetméteren egy ún. Kölcsey Központ, amit egyben kultúrális- és konferenciaközpontnak szánnak. (látványtervek)

"Yes, I know my enemies: they're the teachers who taught me to fight me. Compromise, conformity, assimilation, submission, ignorance, hypocrisy, brutality, the elite."

Vissza

Fórumszabályzat