I seem to be having tremendous difficulty with my lifestyle.
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Melyik városunk legyen Európa kultúrális fővárosa?
1911-ben szerintem már biztos hogy volt, sőt akkor már buszközlekedés is volt BP-n (talán).
Az szép, akkor még talán Pesten sem volt! 

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Utánanéztem, pontosan 1911 óta van villamos.
Úgy néz ki kihagytam a Déri Múzeumot, vele a Munkácsy-trilógiát, pedig az sem túl mellékes
Úgy néz ki kihagytam a Déri Múzeumot, vele a Munkácsy-trilógiát, pedig az sem túl mellékes

"Yes, I know my enemies: they're the teachers who taught me to fight me. Compromise, conformity, assimilation, submission, ignorance, hypocrisy, brutality, the elite."
Hát még én
Amúgy edidg úgy tudtam, hogy villamos meg troli csak Budapesten, meg Szegeden van, de akkor Debrecen is valóban igyekszik 
Amúgy edidg úgy tudtam, hogy villamos meg troli csak Budapesten, meg Szegeden van, de akkor Debrecen is valóban igyekszik 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Kösz, igyekszem
Villamos már nagyon régóta van, vagy 50 éve biztosan, de lehet hogy mégtöbb. Metró nincs, meg is lepődnék ha építenének
Villamos már nagyon régóta van, vagy 50 éve biztosan, de lehet hogy mégtöbb. Metró nincs, meg is lepődnék ha építenének

"Yes, I know my enemies: they're the teachers who taught me to fight me. Compromise, conformity, assimilation, submission, ignorance, hypocrisy, brutality, the elite."
Ez szép kis fotómontázs volt Debrecenről! Hát ez alapján megérdemelnétek a győzelmet sztem is! Viszont nem is tudtam pl., hogy Debrecenben is van villamos meg troli! Metró nincs? 

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Debrecenben is van Tesco, Metro, Cora, Media Markt, Electro world (kihagytam valamit?)
Van szép főterünk Nagytemplommal, Püspöki Palotával, Aranybikával,
szép villamosokkal,
okos villamosmegállókkal,
szép új trolijaink,
szép szökőkutunk Főnixxel,
szép Egyetemi főépületünk, ugyancsak szép parkkal és szép belsővel.
Van Kölcsey Ferenc Református Tanítóképző Főiskolánk,
Főnix Csarnokunk,
Csonkatemplomunk, híres-neves Református Kollégiumunk.
Ja meg szerintem az egész országban nekünk van a legszebb címerünk.
Van szép főterünk Nagytemplommal, Püspöki Palotával, Aranybikával,
szép villamosokkal,
okos villamosmegállókkal,
szép új trolijaink,
szép szökőkutunk Főnixxel,
szép Egyetemi főépületünk, ugyancsak szép parkkal és szép belsővel.
Van Kölcsey Ferenc Református Tanítóképző Főiskolánk,
Főnix Csarnokunk,
Csonkatemplomunk, híres-neves Református Kollégiumunk.
Ja meg szerintem az egész országban nekünk van a legszebb címerünk.
"Yes, I know my enemies: they're the teachers who taught me to fight me. Compromise, conformity, assimilation, submission, ignorance, hypocrisy, brutality, the elite."
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 14:54
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [10]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]