28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik városunk legyen Európa kultúrális fővárosa?



Írd ide hozzászólásod:

Pyrogate
Pyrogate [21953]
MErt a rendezvényekkel nem tud hosszabb távon profitálni (ellenben egy épület, amit támogatással építenek, sokkal hosszabb ideig fennmarad, lehet csodálni, stb stb)

De rendezvények is biztos lesznek

Szenvedély nélkül a foci halott.

Kmg42
Kmg42 [983]
Egyértelmű hogy Sopron

Amúgy meg már rég le van zsírozva az egész Azt viszont tényleg nem értem hogy ha egy város kutúrális főváros akar lenni akkor miért elvont absztrakt művészi épületekkel akar az lenni? Miért nem rendezvénytervekkel? Hm?

Szerintem

Vissza

Fórumszabályzat