A németeknél Berlin a vidékre és a többi városra való tekintettel még csak nem is nevezett! Így a helyes egy kultúrált országban!
Amúgy ílyenkor mindegyik város összehord mindenféle hülyeséget! Ezeket amúgy sem fogják megépíteni de a terveken jól mutat.
De most komolyan! Szerintetek a Hajózási Rt. megengedné hogy groteszk, művészi vasdarabokat építsenek a Duna majdnem közepébe?!
Az uszályok meg majd átugordják vagy haszálhatják a megnemépült elkerülőt!
Szerintem