De akkor meg miért ezzel a tervvel pályáztak? Minimum hogy a szükséges engedélyek meglegyenek hozzá. Mert így meg ha emiatt (bár kizárt, hogy az UFO szigetek kultúra kategóriában nyerjenek) mégis Budapest nyer és nem építhetik fel a tervben lévő dolgokat, akkor mit csinál a bizottság? Visszavonja utólag a címet?
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
A németeknél Berlin a vidékre és a többi városra való tekintettel még csak nem is nevezett! Így a helyes egy kultúrált országban!
Amúgy ílyenkor mindegyik város összehord mindenféle hülyeséget! Ezeket amúgy sem fogják megépíteni de a terveken jól mutat.
De most komolyan! Szerintetek a Hajózási Rt. megengedné hogy groteszk, művészi vasdarabokat építsenek a Duna majdnem közepébe?!
Az uszályok meg majd átugordják vagy haszálhatják a megnemépült elkerülőt!