28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Vietcong 2 képek (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

padavan
padavan [21647]
A 2K Games bejelentette, hogy holnap, ha törik, ha szakad, a netre vágják a Vietcong 2 multi demóját. A szösszenetben Capture the Flag, Deathmatch és Team Deathmatch modokban lehet tolni a küzdelemeket,szerverenként akár 64 emberkével. A Vietcong 2-ből egyébként nem fognak hiányozni bizonyos rpg-elemek sem, mint például a szintlépés, de lesz még jó pár, másfajta nyalánkság is.
Szóval maradjatok adásban, és amint feltünik, csekkoljátok a demót!

by GameCNN

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Vissza

Fórumszabályzat