28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Google Earth



Írd ide hozzászólásod:

kappadi
kappadi [3564]
szerintem erre hasznos a sulis atlasz és azzal nagyjábból be tod határozni,hogy merre mi van!

L. Ádám

boond
boond [178]
tudod nem tanulok angolul , és ha beirok egy helységet az nagy valoszinüségel nem fogja meg találni és a fejlécben levö menüsorban nem biztós hogy megtalálom amit keresek ... amit tudok az meg édes kevés ...

"A jövő mindig mozgásban van." - Yoda Mester

asas01
asas01 [12269]
Angolul nem érted a térképeket?

i tell it like it is, cause im a bold figure

boond
boond [178]
létezi ennek a programnak magyar verziója?

"A jövő mindig mozgásban van." - Yoda Mester

Vissza

Fórumszabályzat