28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Soldiers : Heroes of World War II (ex-OutFront)



Írd ide hozzászólásod:

Nu_BisMarck
Nu_BisMarck [1262]
ja és Szedrencs sajnos még mindig minik nálam a betük a wargamer fórumon nem tudnál pár tanácsot adni ,hogy mi lehet a gond? Valószínű nálam vannak a gondok a beállításokkal de mi lehet?

Vissza

Fórumszabályzat