28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Soldiers : Heroes of World War II (ex-OutFront)



Írd ide hozzászólásod:

darkforce
darkforce [2151]
Csinálj már légyszives egy screenshotot az oldalról ott ahol nálad kicsik lennének a betűk, mert mostmár veszettül érdekel, hogy te tényleg nem tudod elolvasni azokat vagy valami nálad nagyon hülye (nem rád gondoltam, hanem valami beállításra).
Köszi

WarGaming forever ! http://wargamer.hu

Nu_BisMarck
Nu_BisMarck [1262]
codemasters hivatalos oldaláról. Szedrencs:

1152x864, 17col és netcaptor

Vissza

Fórumszabályzat