Csinálj már légyszives egy screenshotot az oldalról ott ahol nálad kicsik lennének a betűk, mert mostmár veszettül érdekel, hogy te tényleg nem tudod elolvasni azokat vagy valami nálad nagyon hülye (nem rád gondoltam, hanem valami beállításra).
Köszi
WarGaming forever ! http://wargamer.hu