28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik városunk legyen Európa kultúrális fővárosa?



Írd ide hozzászólásod:

szedrencs
szedrencs [4695]
Most - kicsit megkésve - került a kezembe a PestiEst - "Budapest a tiéd is" különszáma (IX. évfolyam, 38. különszám).

Lehet, hogy én vagyok paranoiás, de felfedezni véltem a látványtervekben egy bizonyos holland úriember nevét viselő építésziroda stílusát, akiknek a székháza a Dózsa György úton van.

Ebben még semmi pikáns nincsen, a "poén" ott kezdődik, hogy annak a hölgynek, aki ennél az irodánál áll alkalmazásban többször is felmerült a neve mikor a város következő főépítészéről volt szó.

A tévedés lehetősége persze mindig fennáll.

Vissza

Fórumszabályzat