28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fable: The Lost Chapters



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
nem személyiséget, csak hírnevet vehetsz tőle és arra jó, hogy pl csajozásnál ha nem csirkekergető vagy, hanem druida, akkor valószínűleg szívesebben kötik össze veled a nők az életüket meg a végén az aréna mellett vehető deathbringer pl félelmetessé tesz a banditák és ellenségek előtt is, szal ilyenek. a farmot lehet támadni is, a csaj pedig az akivel együtt nőttél fel, Whisper, és jobb gombbal tudsz erősebb támadást intézni, bár mondjuk eddigre már rájöhettél volna, az kivédhetetlen, csak később a gyorsan támadó enemyk tudják leverni, méghozzá támadással, és csak akkor használhatod ha felizzott a kardod.
Fridok
Fridok [151]
Hali
Előre is elnézést ha már kérdezték...ha így lenne és nem valahol a közepében tették szóljatok hol keressem
Na elkezdtem átszani a játékot.....mivel nem sok mindent értek meg találomra szaladgáltam majd nehezen rájöttem hogyan fejlődhetek illetve csinálhatok feladatokat
Na már most az első az lenne hogy a hősképző kijárata mellett ot van egy árus ...olvastam hogy tőle lehet ugymond személyiséget venni....én vettem is de hogy alakul ki?...vagy mire jó?
A második hogy az elején van egy farmos feladat amikor megkell védeni...
Ott a rablókat sikerül visszavernem de az utána következő nővel nem tudok mit kezdeni...
Csak védekezik megütni nem tudom varázslatokkal meg kb 15 percen keresztül bombáztam mégsem értem vele semmit.....mit kell ott csinálni?

Köszi mindenkinek aki tud segíteni...

Vissza

Fórumszabályzat