Hát szerintem ez ne tartson vissza. Igaz, hogy nagy maffia, de mindenki jó fejnek tűnik. (bár szegény Porker kapott néhány lámát...) Itt a Dome-on vannak érdekes figurák, bár ez magyarázható a némileg magasabb látogatói körrel is.
ja maúgy a wargamer nagyon tetszik szoktam is olvasni a fórumot is de nagyon nemmertem még semmihez hozzászólni láttam ,hogy szinte mindenki ismeri a másikat