28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

ALFA: Antiterror demo (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Czimbi
Czimbi [1466]
Csak simán kicsomagoltam, és utána minden jó volt.
Én az Optionsban sem állítottam semmit, azt hiszem.
Utána is csak egyszerűen elindítottam, és jó volt!
Ennyi, nem kell telepíteni semmit.
kazoli
kazoli [3]
Köszi a tanácsot. Még egy kérdésem annyi lenne, hogy a exe -t az hova és hogyan állítottad be?

előre is köszi kz.

Vissza

Fórumszabályzat