28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground



Írd ide hozzászólásod:

gaaboor
gaaboor [226]
drift: csak öszzkerekes: eclipse, IMPREZA. A drit nálam 22 indulásból 21 győzelem, nem kellett volna egy S2000-est vennem. Aztán viszzatértem az öreg Civichez és a skyline-hoz.

Fő az egészség, ha alágyújtanak!

Vissza

Fórumszabályzat