"Vigyázz ott van mögöted!!- ÁÁ szed le rólam!!!
Az élet szar játék, de szép a grafikája :)
Fórum » Beszélgetés a játékokról
"Vigyázz ott van mögöted!!- ÁÁ szed le rólam!!!
Az élet szar játék, de szép a grafikája :)

,,Happiness is only real when shared."
Ha lehet neten tolni akkor szanaszéjjel verlek 
Az élet szar játék, de szép a grafikája :)
ps2 elött campeltünk egésznap a haverral 
Az élet szar játék, de szép a grafikája :)
,,Happiness is only real when shared."
Az élet szar játék, de szép a grafikája :)
sajnos címet nem mondhatok...,,Happiness is only real when shared."