Biztos sok mindent tudtál volna kezdeni velünk.
És nézd meg a Dark City-t minél előbb
Fórum » Filmek - mozi, TV, DVD
Dark City - Egy fantasztikusan jó sci-fi !!!
Ritka nagy szerencse, hogy nem előttem ültetek a Mátrix - Újratöltve című filmen, ha érted, mire gondolok.
Egyébként a Dark City már úton van, sajnos még nem láttam, bár már sokan ajánlották.
Egyébként a Dark City már úton van, sajnos még nem láttam, bár már sokan ajánlották.
The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control
Kijavítom magam: Amikor a Mátrix egyet láttam, akkor még jóval fiatalabb voltam(és sokakkal ellentétben már elsőre értettem) Ellenben a második részt már moziban néztük, arra mondtam, hogy végigröhögtük(egyébként is, ha nagy társasággal vagyunk moziban, tökmind1 mimegy,mindenképp jól érezzük magunkat), de annak is értettük a lényegét. A hármat viszont jómagam, és jópár ismerősöm is kihagyta a moziban. Szóval te megint olyan embert néztél egy fajankónak, akit nem ismersz, és pont olyan filmet védtél meg, ami igencsak megoszlatta a közvéleményt(mátrix 2 és 3-ra gondolok).
De mivel, nemrég volt egy kultúráltabb hsz-d felém, ezért nem kötök fölöslegesen beléd, de azért ha lehet, hadd védjem meg véleméynem és saját magamat.
Off vége, Dark Cityt anno a HBO-on láttam, akkor nagyon megfogott, csak jópár év eltelt, és hát én sem emlékezhetek minden egyes filmre. De akkor nagyon tetszett, szívesen megnézném újra.
De mivel, nemrég volt egy kultúráltabb hsz-d felém, ezért nem kötök fölöslegesen beléd, de azért ha lehet, hadd védjem meg véleméynem és saját magamat.
Off vége, Dark Cityt anno a HBO-on láttam, akkor nagyon megfogott, csak jópár év eltelt, és hát én sem emlékezhetek minden egyes filmre. De akkor nagyon tetszett, szívesen megnézném újra.
Gondolom, ez az a tipikus szitu, amikor ősemberek röhögnek valamin, ami túl van az értelmükön, felfogóképességükön. Ultra nagy szánalom vagy.
Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
Nekem is jobban bejött, bár őszintén, a Mátrixot soha nem szerettem, mert ha haverokkal néztem anno, akkor folyton végigröhögtük, annyira unalmas volt.
Peace: Szerintem úgy illett volna írni, hogy a Mátrix jeleneti hasonlítanak a Dark City jeleneteire.(bár ez már kukacoskodás, de engem zavar)
Peace: Szerintem úgy illett volna írni, hogy a Mátrix jeleneti hasonlítanak a Dark City jeleneteire.(bár ez már kukacoskodás, de engem zavar)
nakem anno jobban bejött, mint a mátrix. jobb volt a hangulata, és mivel nem volt benne annyi karatekölykös ugrabugra, sokkal inkább történetközpontúvá, így átérezhetőbbé vált. sajnos másodjára már nem volt meg az a varázs, mint első megnézéskor, de még így is nagyon jó.
A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 5. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
Legfrissebb fórumtémák
- 13:37
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [6]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]