28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2005 legjobb filmje(i)



Írd ide hozzászólásod:

padavan
padavan [21647]
Lehet, hogy úgy látja, hogy a 2005-ös filmtermésben még a legjobbak között sem volt 8-9-10-re osztályozható alkotás.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
a legjobb filmeket kérdezi a topic lol
-fear14-
-fear14- [1498]
Napoleon Dynamite (9/10)
The War of the Worlds (8/10)
Sin City (8/10)
Sky kapitány és a holnap világa (7/10)
Star Wars 3 (6/10)
Mr. & Mrs. Smith (?/10)

A jelen az alakítható jövő megváltoztathatatlan múlttá válásának folyamata.

Vissza

Fórumszabályzat