28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Enclave



Írd ide hozzászólásod:

kohaku
kohaku [14]
amikor végigjátszom a jó hadjáratot kiír egy kódot és azt írja hogy ezzel elindíthatom a gonosz hadjáratot.de akárhova írom nem csinál semmit. nem tud vki segíteni?

Vissza

Fórumszabályzat