28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Horrorra Akadva 4 (Scary Movie 4)



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
oké. de te meg mert nem vagy vevő ezekre az újhullámos királyságokra, még te sem vagy szar ember. mi több, nem primitívezel le mindenkit, és nem játszod el gyurcsányt a fórumon. hm?

jah és woody allent is szeretem, bár eddig sajnos kevés filmjéhez jutottam hozzá. a fogd a pénzt és fuss-t imádom pl. (milyen filmeket... topicban már nem is olyan régen írtam is róla
padavan
padavan [21647]
Tudom, hogy nem számít, de ezuttal Controlnak kell igazat adjak. Hovatovább minden sorával egyetértek, én mellőzöm is az ilyen "vígjátékokat", de néha azért a bnőm miatt kénytelen vagyok elviselni ezeket, és Kain, igen, általában rezzenéstelen arccal nézem őket végig. És nem azért, mert nem értem a "poénokat". Esetleg ajánlanék a figyelmedbe egy-két Woody Allen filmet ezek helyett, ezerszer szórakoztatóbbak. A példa kedvéért.

De attól, hogy te vevő vagy ezekre az újhullámos szarokra, még nem vagy szar ember, szóval nem szükséges nekem esned.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Vissza

Fórumszabályzat