Tudom, hogy nem számít, de ezuttal Controlnak kell igazat adjak. Hovatovább minden sorával egyetértek, én mellőzöm is az ilyen "vígjátékokat", de néha azért a bnőm miatt kénytelen vagyok elviselni ezeket, és Kain, igen, általában rezzenéstelen arccal nézem őket végig. És nem azért, mert nem értem a "poénokat". Esetleg ajánlanék a figyelmedbe egy-két Woody Allen filmet ezek helyett, ezerszer szórakoztatóbbak. A példa kedvéért.
De attól, hogy te vevő vagy ezekre az újhullámos szarokra, még nem vagy szar ember, szóval nem szükséges nekem esned.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg