28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Horrorra Akadva 4 (Scary Movie 4)



Írd ide hozzászólásod:

Kanduhrka
Kanduhrka [9380]
Hát nem is tudom... Amikor bejött a mozikba az első rész, mindenki sírva röhögött(3x láttam moziban, mindegyik alkalommal ez volt). De gondolom te erre azt mondanád, hogy ez a magyarok színvonala.

horrorgeeks.blogspot.com

padavan
padavan [21647]
Nem, azokat nem. De hogy témánál maradjunk, a Horrorra Akadva sorozat az nekem úgy szar, ahogy van. Erőltetett, előre sejthető "poénok", műanyag az egész. Miért nem csinálnak manapság Gyalog-Galopp szintű cuccokat? Ennyire futja?

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Pyrogate
Pyrogate [21953]
Azért Woody Allen stílusát nem mindeki szereti, eléggé egyedi. Mondjuk szerintem igen vicces filmjei vannak, én imádom. De Zukerék filmjeit is (általában). Azért amiket felsoroltunk korábban (Airplane, Top Secret, Csupasz pisztoly) azokat is rezzenéstelen arccal nézted anno?

Szenvedély nélkül a foci halott.

padavan
padavan [21647]
Tudom, hogy nem számít, de ezuttal Controlnak kell igazat adjak. Hovatovább minden sorával egyetértek, én mellőzöm is az ilyen "vígjátékokat", de néha azért a bnőm miatt kénytelen vagyok elviselni ezeket, és Kain, igen, általában rezzenéstelen arccal nézem őket végig. És nem azért, mert nem értem a "poénokat". Esetleg ajánlanék a figyelmedbe egy-két Woody Allen filmet ezek helyett, ezerszer szórakoztatóbbak. A példa kedvéért.

De attól, hogy te vevő vagy ezekre az újhullámos szarokra, még nem vagy szar ember, szóval nem szükséges nekem esned.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Vissza

Fórumszabályzat