28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hatóságilag Tilos!



Írd ide hozzászólásod:

gabosh
gabosh [5142]
Aztán nagyon izlett , és vettem még 2 őt a boltban .
voyager
voyager [2066]
Ha meg nem vagy nagykorú, akkor megmondod, hogy az utcán találtam egy üveget és azt hittem, hogy szénsavmentes ásványvíz.

"Idegen nyelveket tudni szép, a hazait pedig lehetségig mívelni kötelesség." /Kölcsey Ferenc/

killerbala
killerbala [1503]
Hát, elvileg csak ha nagykorú vagy.... Csak akkor legális.
Amúgy meg rendbontásért simán bevisznek, mert úgy is csinálsz valamit, ha nagyon benyomtál.

"Ez nem egy munkatábor és nem is egy koncepciós tábor"-Kiszel Tünde

Thatoo
Thatoo [371]
Berúgásért bevihetnek a zsaruk??? Az alkohol legális, nem? Szal úgy részegedsz le, ahogy akarsz, ezé nem balhézhatnak, kivéve ha vezetsz vagy belekötsz valakibe vagy ilyesmi. De egyszerűen, ha mész részegen az utcán, azért is bánthatnak?
Mattmaster
Mattmaster [9513]
De szerintem térjünk vissza az árakról a topik lényegére. Véleményem szerint a romákat kéne rendre tanítani, mert a magyarokat akkor is viszik az örsre ha iszik valamit, a roma meg kikaparhatja az ember szemét, de azért mégis csak hadd kaparja a többinek is. Szánalmas.

Vissza

Fórumszabályzat