28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hatóságilag Tilos!



Írd ide hozzászólásod:

Mattmaster
Mattmaster [9513]
És a gépen nem voltak illegal fájlok? Mert akkor elm. kiverték volna a balhét.
Beny12
Beny12 [6388]
Nah ezzel a témával kapcsolatban....

Volt egy csávóka, aki interneten kersztül postázott mindnt játékot, filmet, ... unokatestvérem, a haverjai, meg persze mi is rendeltünk tőlle, mert tök olcsó volt és szinte minden volt nálla... rá 1, másfél évre elkapták a csávót, "kalózkodás" miatt... megtalálták a listát az összes címzett nevével, és néhányat szúrópróba szerűen meglátogatott a hatóság... nah bebasz, unokatesómékhoz is lementek, (a sztorit nem tom pontosan) a CD-t ami rendelt vissza kellett adni, meg teljes vizsgálatot csináltak a gépen.... Szal idáig fajultunk..

Vissza

Fórumszabályzat