Mint pl. a múltkor, mikor az egyik kocsmából egy discoba akartunk menni, a disco kb. öt kilométerre volt, busz már nem járt taxira meg nem akartunk költeni úgyhogy gyalog indultunk neki! A haverom még oda nem értünk egész végig ordítozott, már alig bírtam a röhögést!


Szinte a fél városon "randalíroztunk" úgy éjfél körül és az utcán egy rendőr sem volt!!
Úgyhogy én egyenlőre szerencsésen megúsztam a találkozást a rendőrökkel!
