Bejelentkezés
Elfelejtett jelszó

Regisztráció
[x]

maradj bejelentkezve

Játék

SimCity Societies Destinations videó

Bemutatkozó trailer a kiegészítőről.

2008.07.08. 17:15 | szerző: Retee | kategória: Játék

Tavaly novemberben jelent meg a SimCity széria új darabja, a Societies, amelyben megalkothattuk saját városunkat, akár szélsőséges stílusban is, és újdonságként megjelent a társadalmi energia is. A játékhoz azóta már készül az első kiegészítőt, amely a SimCity Societies Destinations címet kapta, és elsősorban az üdülővárosok kialakítására koncentrál majd. Mediterrán térségekben hozhatjuk össze településünket, ahol a hangsúly a tengerpartra, azaz a beachre helyeződik, ami erőteljesen vonzza a turistákat is, akiket azonban egyéb látványosságokkal is elkápráztathatunk. A játékról most megérkezett a bemutatkozó trailer, íme. ■

SimCity Societies Destinations
További hírekért és cikkekért ugorj a játék adatlapjára:
SimCity Societies Destinations

hozzászólások (0)

ajánlott olvasnivaló