28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Készül a The Evil Within 2?

Egy japán álláshirdetés enged a projekt létezésére következtetni.

Írta: GeryG

2014 őszén jelent meg a Tango Gameworks horror-akciójátéka, a The Evil Within, amelynek megalkotásában az első és negyedik Resident Evil megálmodója, Shinji Mikami is részt vett. A The Evil Within hozta is azt a brutális stílust és hangulatot, amely ezeket a játékokat is jellemezte, de igazán maradandót így sem tudott alkotni.
A Bethedsa már a premier után is beszélt róla, hogy egyszer elkészülhet a folytatás, ám a The Evil Within 2-t egyelőre hivatalosan még nem jelentették be. A minap egy álláshirdetés bukkant fel a világhálón, amelyben fordítót és Q&A elemzőt keresnek egy bizonyos Psycho Break 2 című játékhoz. A Psycho Break pedig nem más, mint a The Evil Within japán változatának címe, vagyis jó eséllyel már készül a folytatás. A premierre pedig abból lehet következtetni, hogy határozott idejű szerződést kínálnak, amely április 10-től október 31-ig tart. A játék vélhetően valamikor ez után jelenhet meg.
Ezek persze mind csak spekulációk, amíg nincs hivatalos bejelentés, nem lehet biztosat tudni. De már csak néhány hónap és itt az idei E3, a legtöbb fejlesztő és kiadó pedig erre szokta időzíteni nagy bejelentéseit.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!